impac

Kontak Ons: 012 010 0697

info@impaccropsure.co.za

Ons Span

Ons spanwerk en die lewering van uitnemende diens is ons trots. Ons personeel word gelei deur ons bestuurspan, almal kundiges in hulle gebied.

Cropsure Spanlede

Hennie van Staden

Besturende Direkteur

hennie@impacrisk.co.za
012 010 0697

 

Roelof Schutte

Senior Bestuurder

roelof@impacuma.co.za
012 010 0697

 

Renata Krynauw

Finansiele Bestuurder

renata@impacuma.co.za
012 010 0697

 

Angelique Botha

Area Bestuurder

angelique@impacuma.co.za
081 886 3970

 

Riani Erasmus

Area Bestuurder

riani@impacuma.co.za
082 888 9112

 

Armand Jacobs

Area Bestuurder

armand@impacuma.co.za
061 316 3972

 

Mervan Topliss

Onderskrywing

 

Lorenzio Bettini

Finansiële Administratiewe Assistent

 

Dian Lee

Oes Administrateur

 

Ellené van der Heever

Eise